Inne

Odzyskiwanie danych w obrotne rozwiązanie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Możliwe jest odzyskanie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android. Programy są dostępne dla różnych urządzeń, w tym telefonów i tabletów Samsung. Te programy pozwalają na podgląd danych przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Można również wybrać opcję odzyskania wszystkich plików jednocześnie lub wybrać tylko te pliki, które są potrzebne.

Dr. Fone to pierwszy na świecie program do odzyskiwania danych z systemu Android

Jeśli masz urządzenie z systemem Android, prawdopodobnie miałeś problem z utratą danych z powodu przypadkowego usunięcia lub problemów z oprogramowaniem. Na szczęście są teraz aplikacje do odzyskiwania danych, które mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Korzystanie z jednej z tych aplikacji jest szybkie, łatwe i w 100% bezpieczne.

Pierwszy z tych programów został opracowany przez firmę Wondershare. Początkowo nazywał się Data Recovery for iTunes, ale później został przemianowany na Dr. Fone, co oznacza „telefon lekarza”. Program rozpoczął się jako kopia zapasowa innej firmy dla iUrządzeń, ale dziś obsługuje wiele urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone lub usunięte wiadomości tekstowe SMS, kontakty, zdjęcia, filmy i inne. Może również naprawić problemy systemowe, które są spowodowane przez system operacyjny Android.

Po pobraniu Dr. Fone, program znajdzie Twoje urządzenie i rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu usuniętych plików. Pozwala również na przesyłanie plików między urządzeniami z systemem Android a komputerami. Możesz nawet przenosić pliki, łączyć kontakty i usuwać pliki z urządzenia.

Jako pierwsze na świecie oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone’a, Dr. Fone oferuje kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania usuniętych danych ze wszystkich urządzeń z systemem iOS. Działa również z iCloud i iTunes i jest kompatybilny z najnowszymi iPhone’ami. Jest również kompatybilny z modelami iPadów i iPodów touch.

Innym darmowym, łatwym w użyciu programem do odzyskiwania danych z systemu Android jest EaseUS MobiSaver. Ten program jest łatwy w użyciu i może odzyskać pliki w trzech krokach. Jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Pozwala również na podgląd plików przed odzyskaniem. Możesz nawet eksportować pliki do wielu formatów.

Recoverit

Jeśli masz urządzenie z Androidem i musisz odzyskać z niego dane, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Recoverit Android. Ten program może pomóc ci odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia, filmy, dokumenty i inne. Może również odzyskać dane z tabletów i pudełek TV z Androidem. Aby użyć programu, musisz podłączyć swoje urządzenie do komputera. Po podłączeniu włącz tryb „Mass Storage” i w razie potrzeby rootuj go.

Oprogramowanie posiada łatwy w obsłudze interfejs. Najlepiej działa na komputerach z systemem Windows, ale będzie działać na Macu i iPhonie. Skanuje szybko i nie spowalnia systemu. Po zakończeniu skanowania, możesz podejrzeć wszystkie odzyskane pliki. Przed użyciem Recoverit, powinieneś zrobić kopię zapasową wszystkich ważnych danych, aby zapobiec ich ponownemu zniknięciu.

Recoverit Android data recovery jest jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Pozwala odzyskać utracone zdjęcia i filmy, a także usunięte kontakty. Oprogramowanie posiada rozbudowaną bazę plików. Jest również w stanie odzyskać pliki w różnych formatach plików. Dostępna jest również darmowa wersja programu.

Aplikacja jest niezwykle skuteczna w odzyskiwaniu usuniętych danych. Radzi sobie ze wszystkimi typami plików i działa na większości urządzeń. Dodatkowo oferuje opcję podglądu, dzięki czemu możesz zobaczyć, czego szukasz. Jest to szczególnie przydatne w nagłych wypadkach, gdy nie jesteś pewien, czy plik, którego szukasz, jest dostępny.

Po pobraniu programu podłącz swój telefon z Androidem do komputera. Musi być podłączony za pomocą kabla USB, który jest zwykle tym samym kablem, którego używasz do ładowania telefonu. Następnie kliknij dwukrotnie ikonę Wondershare Recoverit na pulpicie komputera, aby rozpocząć proces odzyskiwania.

Jihosoft

Oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych Jihosoft to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z telefonów z systemem Android. Działa jednak tylko na zakorzenionych urządzeniach. Aby rozpocząć, musisz pobrać i zainstalować oprogramowanie na pulpicie. Gdy już to zrobisz, możesz uruchomić program.

Może odzyskać usunięte pliki i wiadomości z systemu Android. Obsługuje różne rodzaje nośników pamięci, w tym karty pamięci, pamięć wewnętrzną i karty SD. Możesz nawet odzyskać pliki audio i wideo, a także dokumenty i zdjęcia. Poza tym obsługuje wszystkie wersje systemu Android. Korzystanie z Jihosoft Android Data Recovery to łatwy sposób na przywrócenie utraconych plików i informacji z urządzeń z systemem Android.

Program posiada prosty interfejs, który pozwala wybrać typ danych, które chcemy odzyskać. Obsługuje filmy, zdjęcia, dokumenty i nośniki Viber. Jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android od 2.1 do 9.0. Pozwala również wybrać, które pliki mają być odzyskane i jak je zapisać.

Oprócz przywracania utraconych danych, oprogramowanie to jest w stanie odzyskać dane z różnych okoliczności, takich jak awaria systemu, usunięcie i atak wirusa. Jest również przyjazny dla użytkownika i pochodzi z łatwym do naśladowania przewodnikiem. To może pomóc nawet pojedynczy użytkownik, aby przywrócić dane z telefonów z systemem Android w kilku kliknięciach.

Oprócz przywracania utraconych plików z telefonów z systemem Android, to oprogramowanie może również odzyskać pliki z dysków twardych PC i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Oprogramowanie posiada różne tryby skanowania, zautomatyzowaną metodę odzyskiwania i intuicyjny kreator. Może przywrócić różne formaty plików, a nawet odzyskać zdjęcia, które zostały usunięte. Może również odzyskać filmy i pliki muzyczne. Ponadto może odzyskać utracone zdjęcia, nawet jeśli telefon został uszkodzony lub zniszczony. Zapewnia również bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

FonePaw

Oprogramowanie FonePaw Android Data Recovery to świetny sposób na odzyskanie utraconych plików i multimediów z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać pliki z różnych urządzeń z systemem Android. Istnieje jednak kilka wad tego programu. Po pierwsze, zajmuje dużo zasobów systemowych. Po drugie, nie zawsze pokazuje wszystkie odzyskane pliki, zwłaszcza jeśli usunąłeś duży plik. Po trzecie, program nie ma danych dziennika, więc możesz nie być w stanie zobaczyć wszystkiego, co straciłeś.

Najczęstszym sposobem odzyskania utraconych danych jest pamięć wewnętrzna urządzenia. W niektórych przypadkach karta pamięci nie jest nawet obecna w urządzeniu, więc dane będą przechowywane w pamięci wewnętrznej. Na szczęście FonePaw Android Data Recovery może również odzyskać utracone dane z karty SD. Upewnij się tylko, że nie wyjmiesz karty SD z urządzenia, dopóki program nie zakończy skanowania urządzenia.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, oprogramowanie FonePaw Android Data Recovery jest świetną opcją do odzyskiwania usuniętych plików i zdjęć. Będzie nawet odzyskiwać dane z resetu fabrycznego. Wiele osób przypadkowo resetuje swoje urządzenia bez czytania drobnego druku. Oprogramowanie ostrzeże Cię, więc możesz uniknąć tego błędu.

Inną wspaniałą cechą FonePaw Android Data Recovery jest to, że jest bardzo łatwy w użyciu. Nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności komputerowych, aby go używać. Korzystanie z tego programu jest tak proste, jak zainstalowanie go na komputerze. Po prostu upewnij się, że podłączyłeś swoje urządzenie z Androidem do komputera, aby przeskanować dane na telefonie.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to program, który pozwala odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Pomaga odzyskać usunięte i sformatowane dane z urządzenia z systemem Android bez żadnego zamieszania i kłopotów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z oprogramowania to komputer i kabel USB do podłączenia urządzenia do komputera. Pochodzi z gwarancją zwrotu pieniędzy i dożywotnią subskrypcją dla jednego komputera. Obsługuje wiele formatów plików i może odzyskać dane ze wszystkich rodzajów przyczyn.

Ten program działa z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, HTC i wiele innych. Może odzyskać prawie każdy typ pliku i ma gwarancję, że dane zostaną odzyskane szybko i bezpiecznie. Dostępna jest funkcja bezpłatnego podglądu, dzięki czemu można wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać przed zakupem programu.

Apeaksoft Android Data Recovery jest kompatybilny z ponad pięcioma tysiącami popularnych urządzeń z systemem Android i potrafi odzyskać utracone dane z wielu rodzajów nośników pamięci. Obsługuje dane z telefonów z systemem Android, kart pamięci i tabletów. Działa również na popularnych wersjach systemu operacyjnego Android, takich jak Android 4.4 i 5.0. Ponadto może przywrócić dane, które zostały przypadkowo usunięte lub utracone z urządzenia z systemem Android.

Ten program jest w 100% bezpieczny i nie pozostawia żadnych śladów na Twoim urządzeniu. Oferuje również dożywotnie darmowe aktualizacje i wsparcie techniczne. Pozwala również oglądać proces odzyskiwania w czasie rzeczywistym i umożliwia ręczne wybieranie plików, które chcesz odzyskać. Nie trzeba się martwić o utratę jakichkolwiek ważnych plików – można nawet odzyskać usunięte dzienniki połączeń.

Android Data Recovery jest niezwykle łatwy w użyciu. Ma przyjazny interfejs i skupia się na łatwości nawigacji. Po zeskanowaniu urządzenia z systemem Android, można wyświetlić podgląd plików, które może odzyskać. Większość typów plików danych może być przywrócony.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]