Inne, lifestyle

Urodziny ukochanej? Sprawdź 5 inspiracji na idealny prezent

Urodziny ukochanej? Sprawdź 5 inspiracji na idealny prezent

Urodziny ukochanej kobiety to doskonała okazja na to, by przypomnieć jej o sile uczucia. Jeśli chcesz, by Twoja druga połówka do końca życia zapamiętała nadchodzące urodziny, skorzystaj z jednej z naszych propozycji – pełen zachwytu uśmiech gwarantowany!

1. Ulubiony kosmetyk

Kosmetyk to jeden z najlepszych prezentów dla ukochanej, z którym po prostu nie możesz nie trafić. Warunek? Wybieraj spośród „bezpiecznych” opcji, które znajdują się na półce w domu lub tych, o których ukochana mówiła Ci, że by jej się przydały (może to była sugestia?). Jeśli nie jesteś zawodowym kosmetologiem, ryzyko iż zupełnie nie trafisz z wyborem na własną rękę jest spore. W takiej sytuacji nie tylko zawiedziesz ukochaną kobietę, ale również – po prostu wyrzucisz pieniądze w błoto. W najlepszym wypadku, Twoja druga połówka odda nietrafiony podarunek mamie, siostrze czy przyjaciółce, w najgorszym – będzie musiała go wyrzucić.

2. Biżuteria

Nie wiemy jak Ty, ale my zdecydowanie nie znamy kobiety, która nie kocha biżuterii. To prezent dla niej, który zachwyci bez względu na wszystko! Postaraj się jednak zwracać uwagę na subtelne znaki wysyłane przez bliską Ci osobę: jeżeli kobieta na dłużej przystaje przed witryną jubilera i szczególnie mocno zachwyca się konkretną bransoletką lub wisiorkiem – być może chce Ci coś zasugerować. Jeśli jednak takie sytuacje nie miały miejsca, możesz dyskretnie „ukraść” ukochanej kilka elementów już posiadanej i często noszonej biżuterii i pokazać je pracownikowi punktu: doświadczona osoba z pewnością pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii wykonanej w zbliżonym stylu.

3. Spełnij jej marzenie

Tradycyjny prezent dla niej, jak kosmetyk czy biżuteria odpada? Postaraj się spełnić jej marzenie, jeśli znajduje się ono w Twoich możliwościach (nie tylko finansowych). Skok ze spadochronem? Sprezentuj jej voucher. Wyprawa w nieznane? Wcale nie musicie jechać za granicę, by zobaczyć coś niespotykanego! Być może wystarczy ta część Polski, której Twoja ukochana nie miała jeszcze szansy zwiedzić?

4. Wypad do SPA w pojedynkę…

Masaż lub całodzienny wypad do SPA to prezent, który po prostu nie może okazać się nietrafiony. Każda kobieta lubi dbać o siebie, a możliwość oddania się w ręce profesjonalistów i relaksu to jeden z lepszych prezentów dla niej. Jeśli nie masz pewności, na jaki zabieg chce się wybrać Twoja ukochana, po prostu zafunduj jej voucher na określoną kwotę do SPA z możliwością samodzielnego wyboru obdarowanego. Jeżeli masz nieco większy budżet – być może przedłużysz wypad na cały weekend?

5. …lub we dwoje!

Jeżeli środki Ci na to pozwalają, jeszcze lepszym pomysłem na prezent dla niej jest… wspólny wypad do SPA! Romantyczny wieczór przy winie, pysznej kolacji i świecach, a za dnia – wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, być może wizyta na basenie przy hotelu, a może wspólna sesja w saunie? Wspólny wyjazd będzie szczególnie dobrym prezentem dla Twojej ukochanej, jeśli na co dzień nie możecie poświęcić sobie zbyt wiele czasu. Taki dwu- lub trzydniowy wyjazd pozwoli nadrobić zaległości!